OFERTA

W naszej kompleksowej ofercie materiałów budowlanych znajdą Państwo wszystko to, co potrzebne jest do budowy domu i praktycznie każdej inwestycji. Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach. Stale poszerzamy nasz asortyment.
 
U nas znajdą Państwo wszelkie materiały ścienne i dachowe, systemy kominowe, materiały sypkie: cement, zaprawy murarskie, kleje, betoniarki, taczki, łopaty, kielnie, poziomice, piły i wiele innych narzędzi potrzebnych fachowcom. W sprzedaży posiadamy również drobny osprzęt elektrotechniczny, taki jak wiertarki, szlifierki, lampy halogenowe. Na naszym składzie budowlanym w naszej ofercie znajdą Państwo również gwoździe, blachowkręty, kątowniki, kołki rozporowe, a także ARTYKUŁY DO PRODUKCJI ROLNEJ I OGRODNICZEJ ( w tym pasze, nawozy, nasiona, ziemię do kwiatów i warzyw oraz torf i substraty, a także środki ochrony roślin).

Sprzedawane produkty cieszą się popularnością wśród naszych klientów. Pochodzą od znanych producentów, którzy w ciągu wielu lat działalności na polskim rynku są utożsamiani z najwyższą jakością.
 
Jeżeli nie znaleźli Państwo na stronie internetowej potrzebnego narzędzia, bądź materiału budowlanego, prosimy o kontakt - prawdopodobnie jest to w naszej ofercie, ale jeszcze nie zostało zaprezentowane na stronie internetowej.
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!